utorok 31. júla 2018

šaty s kockou (štvorčekmi)


Už veľmi dlhú dobu som mala zálusk na šaty s týmto vzorom kocky (kocky sú priestorové a štvorce rovinné!!) Takže áno, šaty sú so vzorom štvorčekov! (A áno, popri písaní sa učím na štátnice).
Našťastie, som nepodľahla a nekúpila som si ich v žiadnom módnom reťazci, ale v sekáči.
Bol to normálne srdcervúci príbeh.
Skúsila som si ich, a vravím si: WAU, tie budú moje a vôbec mi nevadí, že v nich pripomínam ženu v domácnosti ( veď ňou aj tak trochu som, feminizmus bokom).
No sklamanie prišlo v tom, keď som nezapla vrchné gombíky (to jw tiež na neuverenie,keďže väčšinou mám/mávala  som opačný problém). Snažím sa už nepodliehať mojim vášniam nakupovania v sekáčoch, naozaj už nechcem mať doma naviac ani o kus, ktorý nevynosím.
Tak som prišla domov, bez šiat a naštvaná (aj preto, že sekáč už bol zavretý, vrátiť som sa nemohla, až po víkende...no či ma šaty počkajú?!)

Po rozmyslení, či šaty oblečiem aspoň #nobra, či ich využijem, som sa rozhodla to risknúť. 
O dva dni som to skúsila, šaty dala s nevystuženou podprsenkou, gombíky zapla a za šaty zaplatila o 1€ menej, teda skvelých 1.50€! Dokonalá situácia, že áno?

Naozaj som rada, že nepodlieham nákupom kedykoľvek a kdekoľvek, šaty si ma nájdu ako aj tie ľanové, o ktorých vám napíšem nabudúce. Ale je jasné, že to nie je samozrejmnosť. V sekáčoch som nenšla poriadne dlhú dobu nič, čo by ma zaujalo, tak nenakupujem z nutnosti. No keď sekáče navštívim, neočakávam nič, to je lepšie, aspoň som milo prekvapená.

Fotky, Michal <3

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára