štvrtok 12. októbra 2017

modrý piatok, ktorý nebol až tak modrý.
V škole máme zaužívané výnimočné piatky. Ja, aby som motivovala žiakov v netradičných piatokoch, sa snažím pevne dodržiavať. Dokonca, aj tie zvieracie a neváham si dať ušká na hlavu!

Tento piatok (neskôr som sa dozvedela, že bol presunutý) sme mali modrý.
Čokoľvek modré bolo vítane!
Okrem toho, že bol modrý piatok, bolo aj Michala a ja som dúfala v babie leto (ktoré sa v plnej paráde ukazuje posledné dni!). Vyparátila som sa na prechádzku mestom, jesenným mestom. Predstavovala som si to tak - jesenné farby (tie teplé : oranžová, červená, všetky odtiene žltej a oranžove)j na listoch a ja, ja v modrom ako kontrast voči slenečnému mestu.


Nedopadlo to úplne podľa mojich predstáv - pravé babie leto a tie hŕby listov sú až teraz, ale myšlienka bola zachovaná.
Zvolila som prúžkovaný top, menčestrovú sukňu - tento materiál je ikonou jesene a chanelovské boucle sako v strihu "křiváku".
Na nohách mám zamatové topánky, tie najpohodlnejšie, aj do práce. A zamat je úplne trend, ja som ho zbožnovala vždy, vždy dodával všetkému taký nádych luxusu. Okrem iného, farba topánok mi nenápadne pripomína farbu červeného vína v pohári, presvetleného slnečným lúčom.

Julianna


   

1 komentár: